--.-° --% 0мм

О. Вілкул: У жовтні ще 40 тисяч сімей отримають безкоштовні проднабори від міста. Ми розширили список ще на 5 категорій - до 43. Також, вдруге продуктові набори отримають жителі, які особливо потребують допомоги (КАТЕГОРІЇ ТА ДИСЛОКАЦІЯ ПУНКТІВ)

13:52, 30 сен 2022 , ІА "Кривбас Он-лайн", новости Кривой Рог

Для підтримки криворіжців в умовах воєнного стану, Військовою адміністрацією міста організована системна видача безкоштовних продуктових наборів від міста тим сім'ям, які найбільше цього потребують. Вже понад 152 тисячі криворізьких сімей ресурсом міського бюджету отримали таку допомогу. З 1 жовтня розпочнеться п’ята «хвиля» забезпечення криворіжців. 

«Ми продовжуємо підтримувати криворізькі родини, особливо тих, хто зараз знаходиться в скрутному становищі. Разом з Радою оборони Кривого Рогу та виконком міської ради намагаємося зробити все можливе, аби підтримати криворіжців в такий нелегкий військовий час.  Тому, ми  прийняли рішення з жовтня розширити список категорій отримувачів проднаборів та надати другий продуктовий набір сім’ям, які вже отримували його в першу «хвилю». Це - містяни, які особливо потребують підтримки та допомоги від рідного міста. Отже, ще 40 тисяч криворізьких родин будуть з допомогою. 26 пунктів видачі працюють у всіх районах щоденно, крім неділі. Тим категоріям, які обслуговуються вдома, проднабори доставляємо по домівках. На цьому ми не зупиняємося - допомога буде надаватися і надалі», - підкреслив Олександр Вілкул, начальник Військової адміністрації Кривого Рогу.

З 1 жовтня отримати продуктові набори зможуть сім’ї, де є отримувачі:

-  Допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування;
-  Тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання яких невідоме;
-  Тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату;
-  Пенсії по втраті годувальника (за чоловіка, дружину);
-  Також, керівники органів самоорганізації населення, що діють на підставі рішень відповідних органів місцевого самоврядування.

На повторне отримання з 1 жовтня безоплатних продуктових наборів мають право понад 36 тисяч криворіжців, які вже отримали таку допомогу з травня місяця. Це - мешканці відповідних категорій: 

1. Сім’ї з дитиною з інвалідністю або онкохворою дитиною, хвороба яких перебуває в стадії ремісії;
2. Сім'ї, у складі яких є особа з інвалідністю з дитинства;
3. Сім'ї, де є особа з інвалідністю 1 групи, у тому числі з вадами зору;
4. Багатодітні сім’ї; 
5. Сім'ї з особами, які отримують державну соціальну допомогу, як такі що не мають права на пенсію та осіб з інвалідністю;
6. Сім'ї, які отримують державну соціальну допомогу, як малозабезпечена сім’я;
7. Сім'ї, які отримують державну соціальну допомогу - одинока мати;
8. Сім'ї, які отримують державну допомогу на дітей, хворих на тяжкі захворювання;
9. Сім'ї, які отримують соціальну послугу «Догляд  вдома» на безоплатній основі;
10. Сім'ї, у складі яких є особи з інвалідністю  І-III груп внаслідок війни  у Афганістані та на території інших держав;
11. Сім'ї загиблих учасників бойових дій, померлих, осіб з інвалідністю внаслідок війни в Афганістані та воїнів інтернаціоналістів; 
12. Сім’ї військовослужбовців, які загинули (померли), пропали безвісти в зоні проведення АТО та ООС;
13. Сім'ї, у складі яких є особи з інвалідністю  І-III груп внаслідок проведення АТО та ООС; 
14. Сім'ї, у складі яких є особи з інвалідністю  І-III груп внаслідок катастрофи на ЧАЕС;
15. Сім’ї померлих учасників ліквідації катастрофи на ЧАЕС;
16. Сім'ї, у складі яких є ліквідатори катастрофи на ЧАЕС (2, 3 категорій);
17. Сім'ї, у складі яких є особи, що надають соціальні послуги на непрофесійній основі членам сім’ї;
18. Сім’ї загиблих, померлих ветеранів другої світової війни;
19. Сім'ї, у складі яких є УБД, особи з інвалідністю та учасники Другої світової війни;
20. Сім'ї, у складі яких учасники Другої світової війни - працівники тилу;
21. Сім'ї, у складі яких жертви нацистських переслідувань.

«Як і минулого разу, умови видачі залишаються незмінні. Сім’ї, які можуть бути віднесені до декількох категорій, отримують продуктовий набір тільки в одній з перелічених категорій, за їх вибором. Для родин, де є особа з інвалідністю І групи, у тому числі, з вадами зору та які отримують соціальну послугу «Догляд вдома», продуктові набори будуть доставлятися за адресою їх місця проживання або знаходження. Продуктовий набір надається з розрахунку 1 набір на сім’ю. Для багатодітних родин – 2 набори на сім’ю з чотирьох-шести осіб, 3 набори на сім’ю із семи, восьми осіб, 4 набори на сім’ю з дев’яти-одинадцяти осіб, 5 наборів на сім’ю, що має більше одинадцяти осіб. Для отримання набору криворіжцям необхідно при собі мати паспорт», - зазначила Інеса Благун, директор департаменту соціальної політики. 

Начальник Військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул підкреслив: «Враховуючи велику чисельність людей, які мають отримати набори, просимо не приходити всіх одночасно, у перші дні, не варто створювати черги та стояти в них. Наборів вистачить всім і термін їх видачі не обмежено часом. Усі, кому передбачені набори - зможуть їх отримати, я гарантую»

Крім того, для мешканців віддалених мікрорайонів міста буде організовано виїзне обслуговування, з 08.00 до 17.00, за графіком (див. таблицю).

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых