--.-° --% 0мм

У Кривому Розі продовжується щеплення від COVID - місто отримало чергову партію вакцин Pfizer та CoronaVac. Усі криворіжці та переселенці можуть зробити безкоштовні щеплення

11:19, 27 сен 2022 , ІА "Кривбас Он-лайн", новости Кривой Рог

Місто отримало централізовано чергову партію вакцини проти COVID-19. Це – майже 10 тисяч доз Pfizer та 3760 доз CoronaVac. Протягом останніх вихідних було щеплено майже 600 чоловік.

З урахуванням того, що місто мало залишок CoronaVac - майже 2,5 тисячі доз, то на разі, в наявності є понад 6 тисяч доз CoronaVac. Це вакцина поряд з іншими визнана світовою медичною спільнотою і враховується в усіх внутрішніх і зовнішніх сертифікатах.

Стосовно Pfizer, то із отриманих майже 10 тисяч доз на цих вихідних щеплення даною вакциною зробили майже 600 мешканців. 

Начальник Військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул зазначив: 
«Безумовно, всі наші зусилля максимально сконцентровані на боротьбу з ворогом. Однак, ми не маємо втрачати пильність і на іншому фронті - медичному. Адже, COVID ніхто не відміняв, він нікуди не подівся. Тож, кожен повинен подбати про своє здоров’я та своїх близьких і зробити щеплення. Необхідна для цього вакцина у місті є. Це вакцини Pfizer та CoronaVac, що відмінно зарекомендували себе в усьому світі. Для отримання щеплень мешканцям потрібно звернутися до своїх Центрів первинної медико-санітарної допомоги за місцем проживання, де вони отримають всю інформацію». 

Також, на цьому тижні одним із напрямків буде проведення вакцинації внутрішньо-переміщених осіб, які проживають в місцях компактного проживання. Тому, кожний центр первинної медико-санітарної допомоги буде акцентовано проводити щеплення саме цієї категорії. 

У Кривому Розі першу дозу вакцини отримали вже майже 552 тисячі чоловік.
Другу дозу, тобто, завершили вакцинацію – 249 тисяч криворіжців. 
Бустерну першу дозу вакцинації отримали 44 тисячі жителів. 

Крім того, звертаємо увагу, що зараз зняті обмеження на проведення 4 дози - (другого бустера) для осіб віком 60+. Тож, всі, хто бажають зробити другу бустерну дозу можуть це зробити.

КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых