--.-° --% 0мм

У Криворізькому районі ДСНС знищили 2 сучасні боєприпаси

09:52, 27 сен 2022 , ІА "Кривбас Он-лайн", новости Кривой Рог

25 та 26 вересня, піротехніки Дніпропетровщини залучались до робіт зі знищення вибухонебезпечних предметів.

Так, 25 вересня о 13:13 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що на вулиці Рибальській селища міського типу Карнаухівка Кам’янського району, під час земляних робіт чоловік виявив предмети, схожі на застарілі ручні гранати РГ-42 у кількості 2 одиниці.

26 вересня у Криворізькому районі на території Апостолівської територіальної громади сталося два випадки виявлення сучасних боєприпасів, а саме:

- 07:05 поблизу села Новомар’янівка виявлено сучасний касетний бойовий елемент КОБЕ 3Б30 від РСЗВ-300 мм «Торнадо-С» у кількості 1 одиниця.

- о 07:15 за межами села Володимирівка, на відкритій території виявлено сучасний реактивний снаряд від РСЗВ-220 мм «Ураган» у кількості 1 одиниця.

У Синельниківському районі, село Калинівка на вулиці Центральній виявлено сучасну протитанкову гранату ПГ-9С у кількості 2 одиниці.

У Нікопольському районі поблизу села Вищетарасівка, на відкритій території виявлено сучасний артилерійський снаряд АС-152 мм у кількості 1 одиниця. Також у місті Марганець на вулиці Озерній виявлено сучасний бойовий елемент 9Н210 від реактивного снаряду 220мм РСЗВ «Ураган» у кількості 1 одиниця.

Особовим складом груп піротехнічних робіт Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області небезпечні предмети знищено шляхом контрольованого підриву.

Шановні громадяни!

Якщо ви помітили підозрілий предмет, у жодному разі не наближайтеся до нього та не намагайтеся самостійно перенести чи розібрати його! Повідомляйте про знахідку Службу порятунку за номером «101»!

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых