--.-° --% 0мм

Рятуючи побратима, у бою загинув криворіжець Сергій Столярчук

07:03, 27 сен 2022 , ІА "Кривбас Он-лайн", новости Кривой Рог

26 вересня стало відомо що Кривий Ріг втратив на війни ще одного земляка. Захищаючи свободу та суверенітет України та рятуючи побратима, загинув Сергій Столярчук.

23 вересня у бою на Харківському напрямку, намагаючись врятувати побратима, загинув Сергій Столярчук на 51-му році життя. Чоловік до початку війни працював кріпильником на шахті «Ювілейна».

«Трудову діяльність Сергій розпочав у 17 років. Не боявся важкої чоловічої роботи, був старанним та відповідальним працівником. На руднику «Суха Балка» Сергій працював з 2013 року. У колективі його шанували, поважали за наполегливість, завзятість, цілеспрямованість.
Понад усе в житті Сергій Петрович цінував порядність, бо сам був порядною, чесною людиною. Виховував дітей - доньку та сина, мав захоплення – мисливство та рибальство, мріяв про мирне життя у квітучій Україні», - написали на сторінці компанії.

З 24 лютого Сергій Столярчук віддано захищав рідну землю у лавах територіальної оборони. Життя Героя перервалося, коли він рятував товариша.

Щирі співчуття рідним та близьким Героя!

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых