--.-° --% 0мм

Криворіжцям на замітку! Рекомендації, яких треба дотримуватися при виявленні вибухонебезпечного предмету

15:40, 23 сен 2022 , ІА "Кривбас Он-лайн", новости Кривой Рог

Патрульна поліція Кривого Рогу.  

Нагадуємо!

Якщо ви випадково виявили вибухонебезпечний предмет, не можна його торкатися — це дуже небезпечно.

Уникайте будь-яких дій зі знахідками або підозрілими предметами, які можуть виявитися вибуховими пристроями, — це може призвести до їх вибуху, численних жертв і руйнувань.

Правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів:

якщо ви виявили вибухонебезпечний чи просто підозрілий предмет — негайно повідомте місцеві органи влади та за телефонами 101 та 102. Навіть якщо ви не впевнені, що цей предмет небезпечний – краще перестрахуватися. Адже запобігти краще, ніж ліквідовувати наслідки. Окрім того, треба дочекатися приїзду спеціальних служб, щоб точно вказати місце та обставини виявлення.

Ні в якому разі не підходьте до знахідки, це може бути вкрай небезпечно. Оптимально безпечна відстань — близько 500 м. Також необхідно окреслити місце знахідки за допомогою мотузки або стрічки. Проте неможна вбивати у землю кілки, адже поблизу цього місця можуть ще знаходитися боєприпаси.

Одразу припиніть будь-які роботи в районі небезпечного предмета. Удар лопати, грабель, каміння чи просто поштовх може призвести до вибуху.

В жодному разі не пересувайте, не розбирайте, та не нагрівайте небезпечну знахідку.

Не допускайте сторонніх осіб до небезпечного предмета доки не прибули фахівці.

Категорично забороняється самостійно знешкоджувати вибухонебезпечні предмети. Це можуть робити тільки спеціально підготовлені фахівці.

Будьте обачні!

 

 

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых