--.-° --% 0мм

Олександр Вілкул: Кривий Ріг продовжує підтримувати своїх мешканців. Всі криворізькі фронтовики Другої світової війни   отримають додаткову допомогу від Військової адміністрації міста

10:27, 20 сен 2022 , ІА "Кривбас Он-лайн", новости Кривой Рог

В умовах воєнного стану у місті виконуються всі програми з соціальної підтримки найбільш уразливих категорій криворіжців. Напередодні Дня партизанської слави України криворіжці – фронтовики Другої світової війни отримали великі проднабори зі словами подяки за їхній подвиг від начальника Військової адміністрації Кривого Рогу Олександра Вілкула. Раніше фронтовики та інші категорії містян вже отримали допомогу від міста, всього криворізьким сім’ям видано   150 тис  продуктових наборів. 

«Зараз кожен з нас працює на своєму фронті задля наближення Перемоги. Саме допомога один одному є обов’язковою складовою цієї роботи. Військова адміністрація докладає всіх зусиль, аби кожна людина у нашому місті, яка потребує допомоги, її отримала. Така підтримка зараз особливо потрібна людям поважного віку – нашим ветеранам. Серед них - визволителька Кривого Рогу Валентина Іванівна Погорєлова, медична сестра Емілія Степанівна Балабас, учасник бойових дій Іван Микитович Івашков та інші. Це - справжній золотий фонд Кривбасу! Наші турбота та увага їм вкрай необхідні. Тим більше зараз, у цей надскладний час воєнних випробувань. Зараз наші мужні захисники на передовій б’ють клятих орків. І як тоді, у 1945 році, ветерани перемогли зло та повернули мир на рідну землю, так і тепер – їхні внуки та правнуки переможуть. Адже ми захищаємо Україну, своїх близьких та рідних, свої домівки!», - наголосив Олександр Вілкул, начальник Військової адміністрації Кривого Рогу. 

Визволителька Валентина Погорєлова в воєнні роки служила фронтовою операційною медичною сестрою. Брала участь в боях на території України, Молдавії, Югославії, Угорщини. У 1945 році була поранена. Після війни Валентина Іванівна присвятила життя порятунку людей, пропрацювавши медсестрою понад 50 років. «Було страшно, але ми не думали про страх, було тільки одне почуття - перемогти! І зараз, коли знову на нашій землі війна, я бажаю нам якнайшвидшої перемоги, бо знаю, що таке війна. Хоча пройшло вже стільки років, а про наші військові подвиги пам’ятають і до цього дня – це дуже важливо для нас. Дякую керівництву міста за турботу і підтримку, а головне, що нас, фронтовиків пам’ятають, допомагають та опікуються нами», - зазначила Валентина Іванівна.

У Кривому Розі, за підтримки влади міста, працює одна з кращих в Україні міська ветеранська організація. Голова Криворізької міської ради ветеранів Микола Дабіжа подякував Військовій адміністрації та керівництву міста за турботу і піклування про ветеранів. Він наголосив: «Кривий Ріг є прикладом для інших регіонів нашої держави у відношенні та поваги до ветеранів. У нашому рідному місті ми відчуваємо себе захищеними та потрібними, а це – найголовніше, у нинішній важкий час. Кожного ветерана, кожного фронтовика пам'ятають і конкретними, добрими справами підтримують і допомагають. Міська влада робить все, аби ті, хто виборював перемогу в жорстоких боях і самовіддано трудився в тилу, мали гідне життя», - сказав Микола Дабіжа.

На сьогодні у Кривому Розі проживає майже 300 ветеранів Другої світової війни, із них – 22 фронтовики. Турбота про них – один із пріоритетів в роботі міської влади. Підтримка  ветеранів Другої світової війни, а також всіх учасників бойових дій – важлива складова комплексної муніципальної Програми соціального захисту жителів. Попри воєнний стан збережені всі соціальні виплати та адресні допомоги ветеранам. Серед яких: виплати до пам’ятних дат, допомога на проведення капітального ремонту житла та інше.

КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых