Наркота - поштою: в Кривому Розі затримали молодика, який розсилав наркотики через пошту
7 вересня в Саксаганському районі Кривого Рогу правоохоронці провели операцію із затримання наркоторговця.
24-річний містянин відправляв через відділення одного з перевізників коробки з начебто ґрунтом для рослин та добривами. Але між невинними пакетиками знаходилась купа заборонених речовин. В кожній з п'яти посилок були знайдені сліп-пакети вагою 771 грам та медичний шприц з наркоречовиною об’ємом 20 мл.
Також був проведений обшук за місцем проживання затриманого, в ході якого вилучили залишки канабісу, медичний шприц із наркоречовиною, мобільний телефон, ваги та вакуматор.
За молодиком вже певний час велось спостереження, так що затримання було заздалегідь спланованою операцією.
Вилучені речовини відправлені на експертизу. Сумарна вартість знайденого, за цінами "чорного ринку" - близко 155 тисяч гривень.
Розпочато кримінальне провадження.
Популярное
Пішла з дому і не повернулася: у Кривому Розі безвісті зникла неповнолітня дівчинка
14:26, 25 фев 2025
18:00, 17 дек 2024
17:57, 12 дек 2024
Трамп після інавгурації зробив перші заяви про війну в Україні та зустріч із путіним
08:26, 21 янв 2025
Топ обсуждаемых
Нетверезі за кермом: у Кривому Розі з початку червня виявили понад 100 водіїв у стані сп’яніння
09:10, 17 июн 2025
КОММЕНТАРИИ — 0