Мешканка Дніпропетровщини передавала спецслужбам рф координати ЗСУ, отримані від чоловіка-військового
СБУ затримала інформаторку російських спецслужб.
31-річна мешканка Дніпропетровської області з травня 2022-го надавала російським спецслужбам дані про розташування військових об’єктів і техніки ЗСУ вздовж лінії фронту поблизу Донецької та Запорізької областей, повідомили у СБУ.
Жінка перебуває у шлюбі з військовим ЗСУ, у них є син. Зрадниця випитувала у чоловіка дані про розташування його військової частини та інших угруповань ЗСУ на передових позиціях.
Отримані точки дислокації вона передавала військовій розвідці рф, де їх використовували для нанесення артилерійських, мінометних та авіаударів. За це жінці пообіцяли російське громадянство та високий рівень життя за умови захоплення регіону.
Правоохоронці затримали зрадницю після чергової передачі інформації. Під час санкціонованого обшуку у неї вилучено компьютерну техніку і мобільні термінали, які використовувалися у протиправній діяльності.
Слідчі СБУ повідомили жінці про підозру за ст. 111 Кримінального кодексу України - державна зрада.
Популярное
Наслідки ворожої повітряної атаки: у Кривому Розі тимчасово припинено рух тролейбусів
12:10, 10 окт 2025
15:24, 14 сен 2025
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0