--.-° --% 0мм

Є висока вірогідність масштабного теракту: у розвідці повідомили нові дані по Запорізькій АЕС

11:22, 19 авг 2022 , ІА "Кривбас Он-лайн", новости Кривой Рог

Головне управління розвідки Міністерства оборони отримало нові підтвердження підготовки окупантами масштабної провокації на Запорізькій атомній електростанції. Розвідка попереджає, що загарбники 19 серпня можуть здійснити теракт на найбільшій атомній електростанції в Європі.

У ГУР зазначають, що 18 серпня на вечірньому зібранні керівництва ЗАЕС були відсутні представники "росатому". З моменту окупації станції вони були присутні на усіх подібних нарадах, але зараз взагалі залишили територію ЗАЕС.

Розвідка підкреслює, що ліцензованому персоналу (який виконує свої функції на основі виданої Держатомінспекцією ліцензії) 19 серпня наказано залишатися вдома. На станцію допускатимуть лише невелику частину оперативного персоналу.

У ГУР додають:

"Враховуючи кількість зброї, яка наразі знаходиться на території атомної станції, а також неодноразові провокативні обстріли, є висока вірогідність проведення масштабного теракту на ядерному об’єкті".

Раніше українська розвідка вже попереджала, що окупанти після масштабного обстрілу Запорізької атомної станції можуть "підвищити ставки" і влаштувати реальний теракт на найбільшому в Європі ядерному об'єкті. До того ж присвятити цей злочин перебуванню в Україні генерального секретаря ООН.

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых