Армія рф використовує Запорізьку АЕС як "ядерний щит" для військової техніки
Армія росії використовує Запорізьку атомну електростанцію, щоб залякати Захід. Росіяни загрожують ядерною катастрофою.
Про це повідомляє американський Інститут дослідження війни.
Аналітики повідомили, що війська рф ймовірно зберігають військову техніку на ЗАЕС, щоб захистити від ударів ЗСУ.
Своїми залякуваннями росіяни намагаються знизити бажання західних країн надавати військову допомогу Україні.
Також в ISW уточнили, що генеральний директор МАГАТЕ Рафаель Ґроссі констатував той факт, що ЗАЕС вийшла з-під контролю і що на підприємстві порушено всі принципи ядерної безпеки.
Нагадаємо, що заступник міністра закордонних справ України Микола Точицький виступив в ООН із закликом закрити небо над атомними об'єктами України. Це обумовлено зростанням небезпеки для АЕС внаслідок вторгнення росії.
Тим часом російська окупаційна армія розмістила щонайменше 14 одиниць важкої військової техніки з боєкомплектом, зброю та вибухівку в машинному залі біля першого енергоблоку Запорізької АЕС.
Держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що росія використовує окуповану Запорізьку АЕС як військову базу. Вона служить окупантам своєрідним "ядерним щитом".
Популярное
Пішла з дому і не повернулася: у Кривому Розі безвісті зникла неповнолітня дівчинка
14:26, 25 фев 2025
18:00, 17 дек 2024
17:57, 12 дек 2024
Топ обсуждаемых
15:12, 12 июн 2025
На Дніпропетровщині затримали чоловіка, який напав і мало не вбив двох місцевих жителів
16:40, 12 июн 2025
Не дайте російським вербувальникам втягнути вас у злочин – здайте ворога та отримайте винагороду
17:24, 12 июн 2025
18:08, 12 июн 2025
КОММЕНТАРИИ — 0