У Кривому Розі затримали підозрюваного у жорстокому вбивстві
Кілька місяців правоохоронці розшукували чоловіка, який під час сварки зі знайомим убив його тим, що потрапило під руку. Це виявилась лопата, повідомляє прес-служба Криворізького відділу поліції.
Злочин стався шостого квітня у гаражі, що знаходиться на території домоволодіння у Центрально-Міському районі. Правоохоронці з’ясували, що між 51-річним чоловіком та його 39-річним знайомим виник конфлікт. В ході сварки підозрюваний узяв до рук лопату та наніс декілька ударів по голові та спині потерпілому, після чого завдав останньому ножові поранення. Від отриманих травм чоловік помер на місці.
Щоб приховати сліди злочину, містянин сховав тіло вбитого в оглядову яму на території гаража та прикрив дерев’яними дошками.
2 серпня підозрюваному слідчим відділом Криворізького РУП за погодженням із прокурором повідомлено про підозру у вчиненні злочину передбаченого ч.1 ст. 115 (вбивство) Кримінального кодексу України. Наразі вирішується питання про обрання чоловіку запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Популярное
Пішла з дому і не повернулася: у Кривому Розі безвісті зникла неповнолітня дівчинка
14:26, 25 фев 2025
18:00, 17 дек 2024
17:57, 12 дек 2024
Топ обсуждаемых
15:12, 12 июн 2025
На Дніпропетровщині затримали чоловіка, який напав і мало не вбив двох місцевих жителів
16:40, 12 июн 2025
Не дайте російським вербувальникам втягнути вас у злочин – здайте ворога та отримайте винагороду
17:24, 12 июн 2025
18:08, 12 июн 2025
КОММЕНТАРИИ — 0