--.-° --% 0мм

Криворіжгаз нагадує: вчасна передача показань лічильника – точні розрахунки за газ

10:17, 29 июн 2022 , ІА "Кривбас Он-лайн", новости Кривой Рог

В умовах сучасного ринку газу побутові споживачі можуть самостійно обирати компанію-постачальника газу. Відтак важливо вчасно передавати показання приладу обліку газу оператору ГРМ, аби дані щодо спожитого клієнтами обсягу блакитного палива були опрацьовані, а розрахунки - точними та коректними! Таким оператором у Кривому Розі та Криворізькому районі є АТ «Криворіжгаз».

АТ «Криворіжгаз» продовжує здійснювати облік газу. Показники лічильника вносять на єдину інформаційну платформу, до якої мають доступ постачальники. Тут вони отримують інформацію про спожитий газ клієнтів. На основі даних і здійснюється нарахування та формують рахунки.

Тож аби бути впевненими у майбутніх розрахунках за газ, в компанії пропонують обрати один із найзручніших способів передачі показань лічильника та щомісяця з 1 по 5 число передавати інформацію до АТ «Криворіжгаз»:

1. Особистий кабінет на сайті 104.ua - https://account.104.ua/ua/login 

2. Оновлений мобільний додаток 104.ua: 

- для Android https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rgc.client

- для iPhone https://apps.apple.com/ua/app/104-mobile-light/id1449596182

3. Чат-бот «7104ua» у Viber https://chats.viber.com/7104ua 

4. Чат-бот «7104ua» у Telegram https://t.me/ua7104_bot

5. Термінали самообслуговування у 104.ua клієнтських просторах нашого міста

6. SMS на короткий номер 7104

Також є можливість додати фото з показаннями лічильника, використовуючи оновлений мобільний додаток 104.ua та чат-боти 7104ua у Viber, Telegram – це зекономить ваш час.

Важливо! Споживачів, які тимчасово залишили своє житло і, відповідно, не користуються газом, просимо за можливості дублювати попередньо передані показання у цей самий період.

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых