--.-° --% 0мм

Українська поліція протягом останнього місяця виявила 172 диверсанта

14:32, 24 июн 2022 , ИА "Кривбасс On-Line" г.Кривой Рог

Про це сьогодні повідомив начальник Департаменту організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування Національної поліції України Олексій Сергєєв.

За місяць поліція перевірила понад 56 тисяч осіб: 172 особам повідомлено про підозру за співпрацю з окупантами та диверсійну діяльність.

Олексій Сергєєв зазначив, що Національна поліція України продовжує реалізовувати заходи, передбачені правовим режимом воєнного стану, а також виконувати інші практичні поліцейські функції:

«Організовано проведення оперативно-профілактичних заходів з протидії особам, причетним до диверсійної, колабораційної діяльності, а також залучених до співпраці з агресором. Слідчі поліції документують більше 95% воєнних злочинів, що вчинені російськими військами та їх пособниками в Україні, а також інші злочини, що пов’язані з військовою агресією. Також реалізується комплекс заходів з пошуку безвісно зниклих громадян, у тому числі шляхом організації роботи відповідного call-центру. Водночас надається допомога громадянам у здійсненні евакуаційних заходів, а також супроводженні стратегічних вантажів».

 

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых