В Кривому Розі шахраї лякають мешканців повіркою водомірів
У зв'язку з тимчасовою відміною державної повірки приладів обліку холодної води деякі приватні компанії залишились без прибутку. Тому зараз абоненти КП "Кривбасводоканал" масово одержують фейкові повідомлення про нібито нагальну необхідність виконати повірку водоміру, термін якої от-от спливе.
Про це повідомили в пресслужбі підприємства.
Повідомлення надходять у вигляді смс на особисті телефони та месенджери, або ж у паперовому вигляді безпосередньо в двері помешкань.
"Тож нагадуємо, що Постанова КМУ № 412 від 05.04.2022 є чинною! Отже, якщо дата державної повірки ваших лічильників припадатиме на час дії воєнного стану та протягом одного місяця після його скасування, такі водоміри перебуватимуть на обліку Кривбасводоканалу ще наступні три місяці.
Закликаємо не звертати уваги на залякування з боку шахраїв, раціонально використовувати питну воду і вносити показання лічильників в рекомендований термін - останній календарний день місяця", - пояснюють на підприємстві.
Популярное
15:42, 28 апр 2025
Кулінарний блог А. Паукової: Кіш-лорен. Він же лоранський пиріг. З лососем та шпинатом
19:17, 18 май 2025
09:10, 23 май 2025
Художниця з Кривого Рогу Зоя Скоропаденко бере участь у Міжнародному фестивалі Коїноборі в Токіо
18:30, 7 май 2025
Топ обсуждаемых
На Дніпропетровщині значно менше випадків COVID-19: кількість інфікованих зменшилася на 30%
10:40, 18 ноя 2025
У застосунку «Мрія» з’явилася можливість обирати гуртки та спортивні секції для дітей
11:28, 18 ноя 2025

КОММЕНТАРИИ — 0