--.-° --% 0мм

Ю. Вілкул: З Днем народження рідний Кривий Ріг! З вірою у нашу Перемогу й мирне буття дякую кожному за добрі справи, мужність, незламний сталевий криворізький характер!

14:16, 28 май 2022 , ІА "Кривбас Он-лайн", новости Кривой Рог

Кривому Рогу  - 247 років з дня заснування.  Триває війна й, місто зустрічає свій День Народження під звуки повітряних тривог, тримаючи оборону й захищаючи рідну землю – кожен на своєму рубежі. Зусиллями ЗСУ, Військової адміністрації  та Ради оборони міста в Кривому Розі ситуація контрольована та стабільна, тому аби додати нотку доброго настрою сьогодні в Кривому Розі запрацювали міські фонтани.

«Криворіжці щиро й по особливому палко люблять своє місто. Це відчуває кожен, хто приїздить до нас. Це відмічають й наші  «нові криворіжці», тисячі переселенців, яких прийняв Кривий Ріг. Вже більше трьох місяців ми живемо в умовах воєнного стану й вирішуємо не притаманні нам раніше завдання. Але у ці травневі дні, коли місто відзначає день свого заснування – ми вирішили порадувати криворіжців, особливо дітей  й наших гостей роботою наших красивих фонтанів, які є прикрасою Кривого Рогу. З Днем народження рідний Кривий Ріг! З вірою у нашу Перемогу й мирне буття дякую кожному за добрі справи, мужність, незламний сталевий криворізький характер!», - сказав в.о міського голови Юрій Вілкул.

Першим запрацював фонтан на площі Молодіжній, одному з улюблених місць прогулянок городян. Поступово протягом дня запрацюють й порадують своєю красою десять фонтанів Кривого Рогу: у парках "Північний",  «Саксаганський», «Мершавцева», «Савицького», у сквері на кільці 44-го кварталу, на проспекті Поштовий та біля театру Шевченко,  на проспекті Перемоги.
Фонтани працюватимуть у суботу та неділю, до 21.00.

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых