--.-° --% 0мм

Українці, які проживають в Італії, та жителі регіону Тоскана передали гуманітарну допомогу в Кривий Ріг

15:59, 27 май 2022 , ІА "Кривбас Он-лайн", новости Кривой Рог

Військова адміністрація Кривого Рогу продовжує розвивати відносини з муніципалітетами, фондами та громадськими організаціями країн Європи. Завдяки такій плідній співпраці місто отримало черговий гуманітарний вантаж – продукти, дитяче харчування, ліки та одяг від українців, що проживають в Італії, та жителів регіону Тоскана.

Заступник міського голови Кривого Рогу Сергій Мілютін сказав: “Під керівництвом Олександра Вілкула Військова адміністрація Кривого Рогу сформувала за кошти міського бюджету стратегічний запас, з якого ми надаємо допомогу в тому числі і внутрішньо переміщеним особам. І ми також розширюємо наше міжнародне співробітництво з міжнародними організаціями та фондами. Зокрема, сьогодні ще один приклад такої ефективної співпраці. Ми отримали гуманітарну допомогу з Італії. В зборі цієї гуманітарної допомоги активну участь брали українці, які зараз живуть в Італії. Ми об’єднуємо всіх для того, щоб допомагати людям і для того, щоб наблизити нашу спільну перемогу”.

Він зазначив, що в Кривому Розі вже перебувають біля 60 тисяч вимушено переміщених осіб з Херсонської, Миколаївської, Харківської, Донецької та Луганської областей.

Артем Березанець, представник ГО «Терапевтична група «Нове життя», який привіз до Кривого Рогу гуманітарний вантаж з Італії, зазначив: “Наша ГО спільно з ініціативними громадянами Києва, а також були домовленості з Асоціацією українців міста Вольтерра (Італія) і муніципалітетом Понтедера, провінція Піза (Італія) – відкликнулись на запит мерії міста Кривий Ріг про надання допомоги біженцям з окупованих територій, а також з міст, котрі перебувають на території воєнних дій. Ми дуже сподіваємося, що ця допомога полегшить стан наших співвітчизників у цей важкий час”. Допомогу в доставці вантажу надав також “Ротарі Клуб Київ Столиця”.

Військова адміністрація Кривого Рогу активно співпрацює з муніципалітетами, громадськими організаціями і фондами Італії, Іспанії, Німеччини, Франції, Австрії, Польщі та інших країн.

 

Facebook 

Log in or sign up to view

See posts, photos and more on Facebook.

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых