На Дніпропетровщині троє членів однієї родини виявилися прихильниками «руського міру», з ними розбираються в СБУ
У Дніпропетровській області поліція виявили родину прихильників «руського міру» - розповіли у прес - службі Криворізького районного управління поліції.
Троє мешканців Дніпропетрощини можуть бути причетні до колабораційної діяльності на користь ворожої країни.
Двох чоловіків та жінку, прихильників «руського міру», виявили 25 травня під час відпрацювання території співробітники відділення поліції № 2 Синельниківського РУП та Управління захисту інтересів суспільства і держави.
Перевіривши мобільні телефони у жителів Межівської об’єднаної територіальної громади, поліцейські виявили антиукраїнську переписку та численні групи з підтримкою ворога. Всі затримані члени одніє родини.
Прихильників «руського міру» поліція передала на перевірку працівникам Служби безпеки України.
Популярное
15:42, 28 апр 2025
Кулінарний блог А. Паукової: Кіш-лорен. Він же лоранський пиріг. З лососем та шпинатом
19:17, 18 май 2025
09:10, 23 май 2025
Художниця з Кривого Рогу Зоя Скоропаденко бере участь у Міжнародному фестивалі Коїноборі в Токіо
18:30, 7 май 2025
Топ обсуждаемых
На Дніпропетровщині значно менше випадків COVID-19: кількість інфікованих зменшилася на 30%
10:40, 18 ноя 2025
У застосунку «Мрія» з’явилася можливість обирати гуртки та спортивні секції для дітей
11:28, 18 ноя 2025

КОММЕНТАРИИ — 0