--.-° --% 0мм

Метінвест забезпечує мобілізованих співробітників криворізьких підприємств захисною амуніцією

15:11, 19 май 2022 , ИА "Кривбасс On-Line" г.Кривой Рог

До криворізьких підприємств Групи Метінвест вже надійшло близько 1 200 бронежилетів і касок для передачі співробітникам, які несуть службу в лавах ЗСУ та територіальної оборони.

Від перших днів війни Метінвест спрямовує великі зусилля на допомогу Збройним силам України і територіальній обороні. Компанія забезпечить 100 000 українських бійців бронежилетами високого рівня захисту. Частина амуніції виготовляється із сертифікованої спецсталі власного виробництва.

Серед тих, для кого закуповуються і виготовляються засоби спеціального захисту – працівники компанії, які боронять Україну на бойових позиціях. Натепер триває робота із доставки військової амуніції на підприємства з подальшою передачею їх бійцям на передову.

«Найголовніше сьогодні – допомогти тим, хто нас захищає. Тому компанія Метінвест взяла на себе зобов’язання забезпечити мобілізованих працівників своїх підприємств сучасними бронежилетами та касками. Інгулецький ГЗК отримав вже третю партію якісної амуніції, здатної вберегти наших бійців - це 360 бронежилетів і 194 каски. На сьогодні більше 90% мобілізованих працівників підприємства, які знаходяться на бойових позиціях, вже отримали від нас спецзасоби захисту. Окрім цього Інгулецький комбінат продовжує надавати техніку, пальне, запчастини та матеріали для укріплення рубежів міста. Також координуємо поставки медикаментів та облаштування криворізьких шпиталів», - розповів генеральний директор Інгулецького ГЗК Олександр Герасимчук.

Для забезпечення мобілізованих співробітників криворізькі підприємства Групи Метінвест вже отримали майже 1 200 одиниць захисної амуніції. Це бронежилети четвертого рівня захисту укомплектовані сертифікованими бронеплитами, що здатні захистити бійців від прямого влучання стрілецькою зброєю або від ураження уламками від артилерії. Надійшли і кевларові каски третього рівня захисту, які вбережуть захисників від уламків снарядів, рикошету та шрапнелі.

Нагадаємо, що Метінвест також закупив та передав до ЗСУ та тероборони 1 100 тепловізорів, 25 000 медичних турнікетів та аптечок, 20 дронів. На потреби військових підприємства компанії направили більше 100 одиниць автотранспорту. Для захисту в’їздів до міст та зупинки колісної техніки робітники активів виготовили 60 000 протитанкових їжаків та більше 20 000 шипованих ланцюгів.

 

 

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых

Погода на 1 липня

20:00, 30 июн 2022

0