Микола Лукашук підбив підсумки 44 доби війни в Дніпропетровській області
Голова облради Микола Лукашук повідомив, що день в області минув без обстрілів. Ворога на території Дніпропетровщини немає.
Дніпропетровщина, в нас все спокійно. Обстрілів чи прильотів ворожих ракет протягом дня не відбулося.
На Дніпропетровщині затримали настоятеля храму однієї з єпархій УПЦ московського патріархату. Чоловік публічно підтримував дії влади рф та виправдовував вторгнення окупантів в Україну. Ряса від відповідальності за державну зраду не захистить. Бо вірити треба не тільки в Бога, а й в свою країну.
Наразі Дніпропетровщина допомагає постраждалим внаслідок ворожого удару по вокзалу Краматорська: більш ніж 60 наших медиків допомагають рятувати поранених. Фахівці забезпечені всіма необхідними ліками та видатковими матеріалами, працюють на місці і транспортують поранених до лікарень Дніпропетровської області.
Наостанок. Наші ЗСУ обов’язково помстяться російським нелюдам за цинічний злочин, який ті вчинили сьогодні у Краматорську. За кожного вбитого українця. Окупанти отримають по заслугам.
Популярное
17:32, 4 окт 2024
14:42, 25 окт 2024
Пішла з дому і не повернулася: у Кривому Розі безвісті зникла неповнолітня дівчинка
14:26, 25 фев 2025
18:03, 16 окт 2024
Топ обсуждаемых
КОММЕНТАРИИ — 0