У Кривому Розі зменшився рівень злочинності
У виконкомі Криворізької міської ради прошла координаційна нарада правоохоронних органів Кривого Рогу. У ній взяли участь міський голова Юрій Вілкул, прокурор міста старший радник юстиції Федір Кириєнко представники органів місцевого самоврядування та правоохоронних органів. Основним у порядку денному було питання про стан боротьби зі злочинністю.
Як відзначив прокурор Федір Кириєнко, плідна співпраця з органами місцевого самоврядування, яка виразно спостерігається останнім часом, позитивно впливає на стан законності у місті.
Наприклад, лише у 2011 році з міського бюджету було виділено субвенцію державному бюджету у сумі понад 3 млн. грн. на реалізацію заходів Програми забезпечення громадського порядку та безпеки громадян у Кривому Розі. Метою зазначеної програми було постійне вдосконалення засобів активної протидії злочинності у місті, покращення оперативності та повноти розкриття скоєних злочинів, об’єднання зусиль органів місцевого самоврядування з правоохоронними органами для підтримки громадського порядку та безпеки громадян на максимально-можливому рівні.
Міський голова Юрій Вілкул висловив сподівання, що й надалі співпраця органів місцевого самоврядування та правоохоронних органів сприятиме досягненню певних позитивних результатів щодо попередження та протидії злочинності у місті.
Популярное
14:42, 25 окт 2024
Пішла з дому і не повернулася: у Кривому Розі безвісті зникла неповнолітня дівчинка
14:26, 25 фев 2025
18:03, 16 окт 2024
17:19, 16 окт 2024
Криворізькі поліцейські затримали підозрюваного у незаконному заволодінні автомобілем
18:46, 16 окт 2024
Топ обсуждаемых
На Дніпропетровщині державною програмою «єВідновлення» скористалися майже 4,7 тис родин
09:55, 4 май 2025
КОММЕНТАРИИ — 0