В Кривому Розі почалася реалізація програми «Молодь для міста - місто для молоді»
Однією з тем, пiднятих на прес-конференції заступника міського голови Валентини Берлін, стала реалізація державної молодіжної політики в місті, яка здійснюється комітетами та відділами у справах сім'ї і молоді. Так, за ініціативи міського голови Юрія Вілкула у лютому 2011 року була прийнята Програма «Молодь для міста - місто для молоді».
3 метою підтримки інтелектуального розвитку молоді з 1997 року започатковано виплату іменної стипендії ім. Г.І.Гутовського, з 2002 року - ім. О.М.Поля. За ініціативи міського голови вищезазначені стипендії було збільшено на 50%.
Загалом, іменні стипендії протягом навчального року отримують 68 чоловік з числа студентської та учнівської молоді.
Вперше, за ініціативи міського голови Юрiя Вілкула, у місті запроваджено 200 Відзнак міського голови для обдарованих дітей та молоді на виплату яких у міському бюджеті передбачено кошти у сумі 100 тис. грн.
Також в рамках вищеозначеної програми будуть реалізовуватися заходи з гендерної політики, військово-патріотичного виховання і формування здорового способу життя.
Популярное
14:42, 25 окт 2024
Пішла з дому і не повернулася: у Кривому Розі безвісті зникла неповнолітня дівчинка
14:26, 25 фев 2025
18:03, 16 окт 2024
17:19, 16 окт 2024
Криворізькі поліцейські затримали підозрюваного у незаконному заволодінні автомобілем
18:46, 16 окт 2024
Топ обсуждаемых
На Дніпропетровщині державною програмою «єВідновлення» скористалися майже 4,7 тис родин
09:55, 4 май 2025
КОММЕНТАРИИ — 0