Олександр Вілкул відкрив у Дніпропетровську міжнародну наукову конференцію з космічних технологій
Голова облдержадміністрації Олександр Вілкул відкрив третю Міжнародну наукову конференцію «Космічні технології: сьогодення та майбутнє». Захід пройшов у Палаці студентів Дніпропетровського національного університету імені О.Гончара і був присвячений 100-річчю від дня народження академіка Михайла Янгеля.
Організатори конференції: Дніпропетровська облдержадміністрація, Міжнародна академія астронавтики, Державне космічне агентство України, держпідприємства «Конструкторське бюро «Південне» імені М.Янгеля» та «Південний машинобудівний завод імені О.Макаренка».
«Космонавтика стимулює розвиток електроніки, машинобудування, матеріалознавства, обчислювальної техніки, енергетики, зв'язку та багатьох інших сфер життєдіяльності людини», - сказав Олександр Вілкул у своєму вітальному слові до учасників конференції. Він відзначив, що космічна галузь України, представлена ??такими гігантами, як КБ «Південне» і Південмаш, здійснила потужний прорив у розвитку світової космічної техніки, і є однією з провідних у світі. «Упевнений, що сьогодні ці флагмани українського ракетобудування здатні ефективно вирішувати поставлені завдання з розвитку космонавтики в інтересах усього людства», - підкреслив губернатор.
Учасників конференції привітали генеральний директор Державного космічного агентства України Юрій Алексєєв, генеральний секретар Міжнародної Академії Астронавтики Контант Жан-Мішель, представник вчених від Російської Федерації Сергій Пушкарський, представник Міжнародної федерації астронавтики Ясак Тецуо, представник учених Бразилії Карлос Гуржель Верас, льотчик-космонавт Володимир Тітов та інші. Також присутнім представили доповідь та продемонстрували документальний фільм про життя і діяльність академіка Михайла Янгеля. Після урочистої частини робота конференції перейшла в секційний формат. Зокрема в рамках міжнародної конференції працювало п’ять тематичних секцій.
Секція 1: Сучасні та перспективні ракетно-космічні комплекси, ракети-носії, їх компоненти і системи.
Секція 2: Сучасні та майбутні космічні супутникові системи.
Секція 3: Перспективні ракетні двигуни та енергетичні установки.
Секція 4: Матеріали та технології.
Секція 5: Космос для людства
Участь у конференції взяли понад 300 представників близько 100 організацій та установ з 18 країн світу, які займаються реалізацією космічних проектів.
Популярное
До Міжнародного дня захисту дітей у Кривому Розі відбулася виставка малюнків «Країна дитячих мрій»
17:39, 30 май 2024
Топ обсуждаемых
КОММЕНТАРИИ — 0