У столиці затримано іноземця, який понад 20 років перебував у міжнародному розшуку

18:12, 6 июл 2026 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

Інформується, що фігуранта розшукували за каналами Інтерполу з 2005 року за вбивство та підготовку замовного злочину в іншій державі.

У столиці правоохоронці затримали особу, яка тривалий час перебувала в міжнародному розшуку. За даними відомства, 53-річний громадянин Вірменії розшукувався з 2005 року за вчинення вбивства та підготовку замовного вбивства на території іншої країни.

Для того, щоб уникнути правосуддя, фігурант вдавався до різних способів маскування: використовував підроблені документи, змінював персональні дані, видавав себе за інших осіб. Крім того, йому вдалося отримати громадянство однієї з держав-членів Європейського Союзу, що дозволяло безперешкодно пересуватися між країнами та довгий час залишатися поза увагою правоохоронних органів.

Наразі триває процедура екстрадиції затриманого до країни походження, де йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 20 років.

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых