Криворізька боксерка виборола «срібло» чемпіонату України

14:30, 28 июн 2026 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг
Криворізька боксерка виборола «срібло» чемпіонату України

Криворіжанка Поліна Черненко стала срібною призеркою чемпіонату України з боксу серед чоловіків та жінок (еліта), який проходив у Рівненській області.

Спортсменка виступала у ваговій категорії понад 80 кг. За підсумками змагань вона виборола друге місце.

Поліна — вихованка Криворізької ДЮСШ №7. Її тренер відзначає наполегливість і силу характеру спортсменки, які допомагають їй залишатися серед лідерів.

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых