Україна повернула з російського полону ще 160 військових
Україна провела черговий обмін полоненими та повернула додому 160 українських захисників. Про це повідомив Президент України.
За його словами, усі звільнені військові перебували в російському полоні ще з 2022 року.
Додому повернулися військовослужбовці Збройних сил України, Державної спеціальної служби транспорту, Національної гвардії та Державної прикордонної служби.
Серед звільнених — оборонці Маріуполя та «Азовсталі», а також військові, які виконували бойові завдання на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.
Президент подякував усім, хто працює над поверненням українців із полону, та наголосив, що держава продовжує роботу, аби повернути кожного військового і цивільного, який досі перебуває в російській неволі.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0