Протягом ночі російські окупанти майже 20 разів атакували два райони Дніпропетровщини безпілотниками
Про це повідомили у Дніпропетровській ОВА
На Нікопольщині потерпали Нікополь, Марганецька і Покровська громади. Пошкоджені адмінбудівля і дві швидкі.
У Павлоградському районі під ударом були Павлоград і Богданівська громада. Понівечені 9 приватних будинків, гаражі, господарські споруди та автівка.
Люди не постраждали.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых
09:34, 10 июн 2026

КОММЕНТАРИИ — 0