У Криворізькому тролейбусі №15 двоє чоловіків лузали насіння і кидали лушпайки під ноги
Учора ввечері в тролейбусі №15, який рухався у напрямку Даманського, пасажири поводилися неналежно: лузали насіння соняшника, кидали лушпайки один в одного та засмітили салон транспорту.
У результаті в салоні залишилося сміття на підлозі, що створило дискомфорт для інших пасажирів.
Відео інциденту опублікували у місцевих телеграм-каналах. Подія викликала обурення та масове обговорення у мережі.
Скрін відео: Терни_КР
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0