Масові атаки на залізницю: Укрзалізниця встановить сотні модульних укриттів
Через зростання кількості атак на залізничну інфраструктуру Укрзалізниця розгортає по країні понад 800 мобільних модульних укриттів. Їх виготовляють власними силами на підприємствах компанії.
Такі укриття встановлюють у найбільш небезпечних точках: біля критично важливих об’єктів залізниці та на станціях, де відсутні стаціонарні сховища. Вони призначені для швидкого укриття працівників під час повітряної тривоги та захисту від уламків під час обстрілів.
Вчора на Харківщині одне з таких укриттів фактично врятувало життя провідниці. Вона встигла сховатися після сигналу тривоги, після чого її вагон був повністю знищений ворожим дроном.
В Укрзалізниці зазначають, що це частина плану стійкості компанії, спрямованого на забезпечення безперервного руху та захисту працівників. Від початку року зафіксовано близько 983 атак на залізничну інфраструктуру.
Популярное
Наслідки ворожої повітряної атаки: у Кривому Розі тимчасово припинено рух тролейбусів
12:10, 10 окт 2025
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых
Збила дитину на переході — суддю з Кривого Рогу судитимуть за ДТП із тяжкими наслідками
14:42, 30 апр 2026
На Дніпропетровщині викрили адміністраторку ТГ-каналу, яка повідомляла позиції Сил оборони
14:49, 30 апр 2026
16:15, 30 апр 2026

КОММЕНТАРИИ — 0