Брифінг голови Ради оборони міста Олександра Вілкула за підсумками 05 05 26

20:00, 5 май 2026 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

Коротко про підсумки вівторка

- Щодо ситуації на нашому напрямку фронту, то, за даними Генштабу ЗСУ, наші воїни продовжують завдавати окупаційним військам втрат у живій силі та техніці. За даними Генштабу, загальні втрати ворога за минулу добу склали 970 окупантів, 3 танки, 3 ББМ, 80 артсистем, 3 РСЗВ, 4 засоби ППО, 206 од. автомобільної та 2 од. спецтехніки. 

  - На нашому напрямку у Нікопольському районі ворог атакував дронами й артилерією Нікополь, Марганецьку, Покровську, Червоногригорівську і Мирівську громади. На жаль одна людина загинула, ще 13 постраждали. Понівечені підприємства, інфраструктура, лікарня, ліцей, магазини, перукарня, приватні будинки, автомобілі.  

- У Криворізькому районі вдень ворог атакував FPV-дроном Зеленодольську громаду. Пошкоджене поштове відділення. Без втрат.

  - Що стосується Кривого Рогу в цілому, то, незважаючи на всі труднощі, наше місто продовжує працювати на спільну перемогу над ворогом. Працюють усі служби, лікарні та соціальні установи.  

- Продовжуємо модернізацію медицини міста. У Центрально-Міському районі будуємо нову амбулаторію для 7 тисяч мешканців району щоб медична допомога була ще ближче до людей. Доступна медицина поряд із домом, коли поруч є лікар, коли можна потрапити на прийом без довгих поїздок і черг - це зручно.  

Нова амбулаторія одночасно дасть доступ до лікаря, профілактики, діагностики та підтримки. Працюватимуть кабінети прийому лікарів, маніпуляційний кабінет, кабінет щеплень, денний стаціонар та кабінет психологічної підтримки. Будуть працювати 4 сімейні лікарі, 6 працівників середнього медперсоналу та молодший медичний персонал. Плюс буде дуже добре сучасне обладнання.

  Наразі роботи виконані на 70%. Сама амбулаторія буде готова вже влітку. Але запустимо в роботу трохи згодом – коли прокладуть усі комунікації для дому, який поруч реконструюємо під житло для ВПО. Тобто тут цілий комплекс робіт. На сьогодні в місті вже створені та працюють 7 ЦПМСД – це 50 амбулаторій. У них трудяться 552 медичних працівники, серед яких 225 - це лікарі.  

- Розширюємо можливості створеної у місті системи надання допомоги нашим Захисникам, ветеранам та їхнім родинам. Політика Героїв у Кривому Розі - це понад 70 заходів із 10 основних напрямків. Від прямих виплат із міськбюджету, ветеранських хабів, центрів медичної реабілітації – до програм психологічної підтримки, знижок в об'єктах бізнесу, допомоги у відкритті власної справи та багато іншого.

Але на досягнутому не зупиняємось. Так підписано Меморандум про співпрацю між нашою громадською організацією «Набат Кривий Ріг» и ГО Центр соціального партнерства «Перспектива» - однією з реально дієвих організацій із 20-річним досвідом, яка працює по всій Україні.   Основні напрямки співробітництва: підтримка родин загиблих, полонених, безвісти зниклих військовослужбовців через надання правової, соціальної, психологічної та іншої необхідної допомоги;сприяння працевлаштуванню, економічній активності, всебічному залученню та розвитку ветеранів; організація програм психосоціального відновлення; робота з молодими ветеранами та ветеранками, сприяння їх залученню до різних програм та багато іншого.

  - Та про наші інші мирні перемоги. На весняному Кубку SWIM SHARKS-2026 з плавання, спортсмени нашої ДЮСШ № 1 вибороли 61 (!) призове місце, з яких: І місце – 39, ІІ місце та ІІІ місце – по 11. Круто!

  Як завжди зберігаємо спокій, витримку, віримо у наші незламні Збройні Сили, нашого Президента та нашу неминучу Перемогу! Скучної вам ночі, дорогі земляки! Слава Кривбасу та Слава Україні!

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых