Криворізька тхеквондистка здобула нагороди на всеукраїнському турнірі
У Львові пройшов Відкритий всеукраїнський турнір з тхеквондо ВТФ «Кубок Президента ФТУ». Незважаючи на складну дорогу до місця змагань, криворізька спортсменка виступила дуже гідно
Вихованка ДЮСШ №2 Катерина Тітієвська виборола одразу дві медалі. Дівчина здобула «золото» у розділі «пумсе» (особистий виступ) та посіла третє місце у розділі «керугі» (у ваговій категорії до 55 кг).
До змагань чемпіонку підготувала тренерка Олена Мардаш.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых
Українцям нагадали про дедлайн використання коштів за програмою «Скринінг здоров’я 40+»
09:35, 1 июн 2026
МАГАТЕ зафіксувало пошкодження на Запорізькій АЕС після повідомлень про удар дрона
10:18, 1 июн 2026

КОММЕНТАРИИ — 0