Понад 100 нових укриттів планують збудувати в українських школах у цьому році

09:39, 21 апр 2026 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

У 2026 році в Україні збудують 113 укриттів у закладах загальної середньої освіти у 22 областях. На це уряд уже спрямував майже 5 млрд грн субвенції. Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки

Фінансування розподілили поетапно. Спершу спрямували 2,04 млрд грн для 30 проєктів — передусім у громадах із дуже високим рівнем безпекового ризику та у військових ліцеях.

Ще 230 млн грн виділили на завершення 22 проєктів, готовність яких перевищувала 60%. 

Останнім рішенням уряд затвердив фінансування ще 61 проєкту на суму понад 2,73 млрд грн. З них 29 об’єктів реалізують у громадах із високим рівнем безпекового ризику, 28 — із помірним і задовільним, один — у громаді з дуже високим рівнем ризику. Також фінансування передбачає завершення трьох проєктів, розпочатих торік.

Таким чином  цьогорічна субвенція охоплює 113 укриттів у школах у 22 областях України.

Проєкти відбирали серед громад із високим рівнем безпекового ризику, а також серед тих, які мають готову документацію та зможуть завершити роботи до кінця 2026 року. 

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых