Жителю Дніпропетровщини оголосили підозру за крадіжку 20 мільйонів гривень в аграріїв
Голосіївська окружна прокуратура Києва повідомила про підозру 32-річному чоловіку з Дніпропетровської області, який допоміг шахраям заволодіти коштами аграрного підприємства, видаючи себе за його директора
Зловмисник використав підроблений паспорт керівника фірми зі своїм фото, щоб відкрити фіктивний рахунок у банку для перехоплення оплати за велику партію сої. Внаслідок цих дій майже 20 млн грн надійшли не реальному продавцю, а на рахунок підставної особи, після чого гроші почали виводити через мережу сторонніх компаній.
Трагедія для підприємства ледь не стала остаточною, проте правоохоронцям вдалося оперативно заблокувати частину викраденого. Наразі накладено арешт на 3,5 млн грн, якими організатори схеми ще не встигли скористатися. Самому пособнику інкримінують підроблення документів та сприяння у вчиненні особливо великого шахрайства за попередньою змовою групою осіб. В умовах економічного тиску, спричиненого агресією рф, такі фінансові диверсії завдають подвійного удару по продовольчій безпеці країни.
Досудове розслідування триває, а поліція працює над встановленням усіх організаторів та учасників цієї складної фінансової махінації. Фігуранту загрожує тривалий термін ув’язнення.
Популярное
Наслідки ворожої повітряної атаки: у Кривому Розі тимчасово припинено рух тролейбусів
12:10, 10 окт 2025
15:24, 14 сен 2025
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых
Російські окупанти масовано вдарили по Україні дронами і ракетами: палають будинки, є постраждалі
07:19, 26 фев 2026

КОММЕНТАРИИ — 0