Невидимий ворог у власному домі: на Дніпропетровщині медики врятували сім’ю від отруєння чадним газом
Екстрена служба отримала виклик із житла, де одразу кільком людям стало зле
Чоловік повідомив, що його вагітна дружина втрачає свідомість. Ситуація критична, тож на допомогу миттєво виїхала бригада інтенсивної терапії та реанімації.
Вже у дорозі медики дізналися, що 7-річна дитина заявника теж почала втрачати свідомість. Вони запідозрили найгірше — отруєння чадним газом.
Коли бригада прибула на місце, їх ніхто не зустрів. Повторний дзвінок підтвердив побоювання — зле стало вже й самому господарю дому. Опинившись у квартирі, медики навстіж відкрили вікна та балкон, надали необхідну медичну допомогу всій родині та викликали ще одну бригаду для транспортування постраждалих.
У Дніпропетровському обласному центрі екстреної медицини повідомили, що ймовірною причиною лиха стала несправність газової колонки. Про інцидент одразу повідомили аварійну службу газу. Наразі вагітна жінка, чоловік та дитина перебувають у лікарні.
Популярное
Наслідки ворожої повітряної атаки: у Кривому Розі тимчасово припинено рух тролейбусів
12:10, 10 окт 2025
15:24, 14 сен 2025
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых
09:39, 18 фев 2026

КОММЕНТАРИИ — 0