Понад 30 ДТП, десятки пожеж і знешкоджені боєприпаси: підсумки тижня на Криворіжжі
За сім днів у районі постраждали шестеро людей, рятувальники ліквідували 36 пожеж, а правоохоронці розкрили десятки злочинів.
Минулого тижня на Криворіжжі зафіксували 34 дорожньо-транспортні пригоди. Внаслідок автотрощ травмувалися шестеро осіб. Надзвичайники та екстрені служби неодноразово виїжджали на місця аварій для надання допомоги постраждалим.
Паралельно рятувальники ДСНС ліквідували 36 пожеж, з яких 16 сталися у житловому секторі. Ще у чотирьох випадках вогонь охопив транспортні засоби. Окрім цього, піротехніки знищили три сучасні боєприпаси, виявлені на території району.
Правоохоронці за тиждень розкрили 53 кримінальні правопорушення. Також поліцейські склали понад пів тисячі адміністративних протоколів і постанов та внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань 201 відомість.
Фото: "Перший міський"
Популярное
Наслідки ворожої повітряної атаки: у Кривому Розі тимчасово припинено рух тролейбусів
12:10, 10 окт 2025
15:24, 14 сен 2025
09:54, 2 июл 2025
Топ обсуждаемых
В Україні можуть запровадити режим надзвичайної ситуації через морози та проблеми в енергетиці
07:03, 15 янв 2026

КОММЕНТАРИИ — 0