На Дніпропетровщину насувається справжня зима: сніг, хуртовини та морози
Синоптики попереджають про ускладнення на дорогах і поривчастий вітер у найближчі дні
Найближчими днями на Дніпропетровщині очікується різке погіршення погодних умов. Регіон накриють снігопади, хуртовини та морози, що може ускладнити ситуацію на автошляхах. Про це повідомив керівник Дніпропетровського регіонального центру з гідрометеорології Василь Гринчак.
Уже 27 грудня прогнозують хмарну погоду зі снігом і хуртовинами. Вітер буде північно-західний, поривчастий — до 20 м/с. Температура повітря коливатиметься від –5° вночі до +2° вдень. На дорогах очікується ожеледиця.
28 грудня погодні умови суттєво не зміняться: сніг, слизькі дороги та сильний вітер збережуться. Вночі температура знизиться до –6°, удень можливі незначні плюсові показники.
29 грудня синоптики прогнозують мокрий сніг і місцями ожеледь. Вітер змінить напрямок на західний, але залишатиметься поривчастим. Температура протягом доби становитиме від –1° до –6°.
Із 30 грудня до 3 січня в області очікують невеликий сніг. Таким чином, новорічні свята Дніпропетровщина зустріне у класичній зимовій атмосфері — з морозцем і сніговим покривом. Мешканців та водіїв закликають бути уважними й дотримуватися правил безпеки.
Популярное
Наслідки ворожої повітряної атаки: у Кривому Розі тимчасово припинено рух тролейбусів
12:10, 10 окт 2025
15:24, 14 сен 2025
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых
07:00, 4 фев 2026
В Одесі через атаку рф постраждали дві жінки, пошкоджені житловий будинок, школа і дитсадок
08:28, 4 фев 2026
09:12, 4 фев 2026

КОММЕНТАРИИ — 0