Ворожі удари по Дніпропетровщині: є постраждалі та значні руйнування
Кривий Ріг, Нікопольщина, Синельниківський та Павлоградський райони знову під обстрілами — пошкоджені будівлі, інфраструктура та є поранені серед мирного населення.
Увечері російська армія завдала ракетного удару по Кривому Рогу. Постраждала жінка. Внаслідок атаки зайнялися гаражі та пошкоджено адміністративну будівлю. Остаточні наслідки удару встановлюються фахівцями.
Протягом усього дня під ворожим вогнем перебувала Нікопольщина — Нікополь, Марганецька, Мирівська, Червоногригорівська та Покровська громади. Окупанти застосовували артилерію та FPV-дрони.
Постраждали троє людей — серед них дівчинка, чоловік та 66-річна жінка. Усі госпіталізовані, їх стан оцінюється як середньої тяжкості. Через обстріли пошкоджено два навчальні заклади, дві автозаправки, приватні оселі, гараж, низку об’єктів інфраструктури, будівлю, що не експлуатується, а також автомобіль та газогін.
Гучно було й на Синельниківщині — під удари потрапили Покровська, Слов’янська та Межівська громади. Там пошкоджені об’єкти інфраструктури та приватний будинок.
У Павлоградському районі російський БпЛА влучив по Павлограду та Вербківській громаді. Виникла пожежа, також зафіксовані руйнування інфраструктури.
Екстрені служби продовжують ліквідовувати наслідки атак та надавати допомогу постраждалим.
Популярное
Кулінарний блог А. Паукової: Кіш-лорен. Він же лоранський пиріг. З лососем та шпинатом
19:17, 18 май 2025
09:10, 23 май 2025
Художниця з Кривого Рогу Зоя Скоропаденко бере участь у Міжнародному фестивалі Коїноборі в Токіо
18:30, 7 май 2025
13:22, 14 май 2025
Австрія перемогла Євробачення-2025, український гурт Ziferblat посів дев'яте місце
08:46, 18 май 2025
Наслідки ворожої повітряної атаки: у Кривому Розі тимчасово припинено рух тролейбусів
12:10, 10 окт 2025
Топ обсуждаемых
Росіяни понад 50 разів атакували Дніпропетровщину: є поранений та значні руйнування
19:24, 30 ноя 2025

КОММЕНТАРИИ — 0