Ворожі атаки на Дніпропетровщині: є жертва та руйнування, ППО збила 11 дронів

19:38, 20 ноя 2025 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

У Дніпрі та області триває жорсткий обстріл: пошкоджені будинки й інфраструктура, є поранені та загибла.

У Дніпрі було гучно через чергову ворожу атаку. У двох багатоповерхівках вибуховою хвилею вибило вікна.

Протягом дня російська армія обстрілювала Нікопольщину артилерією та FPV-дронами, цілячи по Нікополю, Марганецькій та Мирівській громадах. Пошкоджені два приватні будинки.

У Юр’ївській громаді Павлоградського району російські безпілотники поранили 33-річного чоловіка. Постраждалого госпіталізували у важкому стані. Також понівечена місцева інфраструктура.

Під удар потрапила й Покровська громада на Синельниківщині — окупанти застосували КАБи. На жаль, унаслідок атаки загинула 85-річна жінка. Виникла пожежа, пошкоджено близько десяти приватних будинків, магазин, авто, газогін та лінію електропередач.

За інформацією Повітряного командування, сили ППО збили в регіоні 11 ворожих БпЛА.

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых