Ціна послуги 5 тисяч доларів: у Кривому Розі викрили лікаря та його спільника на схемі ухилення від мобілізації
Поліція Дніпропетровської області: у Кривому Розі правоохоронці затримали 46-річного лікаря-терапевта та його 61-річного спільника, які організували схему ухилення від мобілізації. За 5 тисяч доларів вони обіцяли військовозобов’язаним «домовитися» із завідувачем неврологічного відділення однієї з міських лікарень про видачу фіктивних медичних довідок.
Документи містили неправдиві дані про нібито хронічні захворювання, що давали підстави для відстрочки або звільнення від служби.
7 серпня обох фігурантів затримали під час передачі їм хабара. Обшукавши фігурантів, слідчі виявили і вилучили отримані ними гроші та докази неправомірної діяльності ділків.
Зловмисникам повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 28, ч. 3 ст. 369-2 ККУ. Їм загрожує від трьох до восьми років позбавлення волі з конфіскацією майна. Слідство триває, вирішується питання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Популярное
Кулінарний блог А. Паукової: Кіш-лорен. Він же лоранський пиріг. З лососем та шпинатом
19:17, 18 май 2025
09:10, 23 май 2025
13:22, 14 май 2025
Австрія перемогла Євробачення-2025, український гурт Ziferblat посів дев'яте місце
08:46, 18 май 2025
Наслідки ворожої повітряної атаки: у Кривому Розі тимчасово припинено рух тролейбусів
12:10, 10 окт 2025
Топ обсуждаемых
У "Дії" запрацювала нова програма: ветерани-ВПО можуть отримати житловий ваучер на 2 млн грн
09:05, 2 дек 2025

КОММЕНТАРИИ — 0