Брифінг голови Ради оборони міста Олександра Вілкула за підсумками 01 липня
Добрий вечір, шановні земляки. Коротко про підсумки вівторка.
- Щодо обстановки на нашому напрямку фронту, то, за даними Генштабу ЗСУ, наші воїни продовжують завдавати окупаційним військам втрат у живій силі та техніці. За даними Генштабу за минулу добу втрати ворога склали 970 окупантів, 3 танки, 6 ББМ, 36 артсистем та 103 од. автомобільної техніки. Дякуємо нашим Захисникам за щоденний подвиг!
- На нашому напрямку у Нікопольському районі ворог атакував Нікополь, Марганецьку, Покровську, Мирівську громади. Пошкоджені п’ятиповерхівка, приватний будинок, сільськогосподарське підприємство, комбайн, ЛЕП. Без втрат.
- У Криворізькому районі обстрілів не було. Але, шановні земляки, загроза ракетних та дронових ударів зберігається, томудотримуйтесь всіх правил повітряної тривоги.
- Що стосується Кривого Рогу в цілому, то, незважаючи на всі труднощі, наше місто продовжує працювати на спільну перемогу над ворогом. Працюють усі служби, лікарні та соціальні установи.
- Продовжуємо системну роботу з надання допомоги військовим.Так, під час чергової поїздки на фронт передали допомогу нашим героїчним десантникам 77-ї бригади. Ця бригада формувалася у 2022 році саме у Кривому Розі. З нуля – до повністю укомплектованої та ефективної частини ДШВ. З тих пір ми знаходимося в постійній взаємодії і надаємо нашим героїчним воїнам найрізноманітнішу допомогу.
У чергову поїздку на фронт передали хлопцям: пікапи Isuzu D-Max - 2 шт, комплекс РЕБ - 4 шт, плівка поліетиленова - 4000 м, сітка шпалерна - 20 рулонів. Всього цього разу на суму 5 млн. 250 тис. грн. А всього за сприяння Ради оборони Кривого Рогу надано допомоги 77 бригаді на суму 161 млн. 725 тис. грн, з них 21 млн. 805 тис. грн - це приватні кошти, спрямовані через ГО "Набат Кривий Ріг".
В цілому з початку війни за сприяння Ради оборони міста надана пряма допомога понад 200 військовим частинам на суму понад 2 млрд 800 млн грн. Це один із найбільших показників серед усіх міст України. Працюємо далі.
- Продовжує роботу комунальний заміський дитячий оздоровчий табір. 1000 хлопчиків та дівчаток віком від 8 до 15 років з родин військовослужбовців безкоштовно відпочинуть цього літа у гарному місці у лісі. Пріоритет – діти з сімей загиблих Героїв, зниклих безвісти та полонених. Вже завершилася друга зміна, яка пройшла під гаслом «Острів яскравих ідей».
200 хлопців та дівчат протягом зміни жили в атмосфері креативу та винахідливості. Програма була розроблена так, щоб кожен день приносив нові знання та емоції - спортивні ігри, творчі майстер-класи, розвиваючі заняття, конкурси, гурток «SkyLAb», театральні постановки та тематичні вечірки створювали атмосферу дружби та єднання. Дві зміни вже пішли, але попереду ще три такі ж незабутні зміни!
- Та про наші мирні перемоги. На чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби, що відбувся в Італії, вихованець нашої криворізької ДЮСШ №9 Гліб Федунів став бронзовим призером! Вітаю та бажаю нових успіхів!
Як завжди зберігаємо спокій, витримку, віримо у наші незламні Збройні Сили, нашого Президента та нашу неминучу Перемогу!
Скучної вам ночі, дорогі земляки!
Слава Кривбасу та Слава Україні!
Популярное
Пішла з дому і не повернулася: у Кривому Розі безвісті зникла неповнолітня дівчинка
14:26, 25 фев 2025
18:00, 17 дек 2024
17:57, 12 дек 2024
Трамп після інавгурації зробив перші заяви про війну в Україні та зустріч із путіним
08:26, 21 янв 2025
Топ обсуждаемых
12:08, 25 июн 2025
КОММЕНТАРИИ — 0