На Дніпропетровщині підприємець на майже 10 млн грн завищив реальну ціну на закупівлі ліжок для військових

14:26, 10 июн 2025 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

Державне бюро розслідувань.

У 2023 році квартирно-експлуатаційне управління провело тендер на закупівлю 5 тисяч  двоярусних ліжок для військових частин, що дислокуються на території Дніпропетровської області. Переможцем торгів стала компанія з Києва, яка отримала за ліжка з державного бюджету 28 млн грн.

Втім експертиза встановила, що ринкова вартість цієї партії ліжок становила близько 18 млн грн. Ціну завищили на 30%. Переплата з державного бюджету перевищила 9,5 млн грн.

Працівники Державного бюро розслідувань у взаємодії з СБУ викрили оборудку і повідомили про підозру начальнику Дніпровського квартирно-експлуатаційного управління, який погодив цю закупівлю.

Слідство триває.

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых