О.Вілкул: Продовжуємо оновлювати рухомий склад та підтримувати стабільну роботу міськелектротранспорту. У 2025 році капітально відремонтуємо 9 тролейбусів та трамваїв, буде замінено близько 14 км контактних мереж
На сьогодні на міських маршрутах з них вже працюють - 1фактично новий тролейбус і 1 трамвай, виконано заміну 2,2км мереж.
Задля сталої та комфортної роботи комунального електротранспорту. У Кривому Розі проводять заміну контактної мережі на одному з найбільш завантажених проспектів – Університетському. Роботи проводяться у декілька етапів. Всього замінять 80 опор, 7,5 км контактного проводу.
Голова Ради оборони міста Олександр Вілкул ознайомився з ходом ремонту контактної мережі на ділянці від проспекту Університетський до площі 95 квартал. Буде проведено заміну опор, контактного проводу, системи підвіски, ізоляторів та інших елементів — затискачів, підвісів.
«Комунальний пасажирський транспорт – це зручно, комфортно і головне, безкоштовно. Щодня наші тролейбуси, автобуси та трамваї перевозять 240 тисяч пасажирів. Два транспортних підприємства «Міський тролейбус» та «Швидкісний трамвай» експлуатують 262,2 км контактної мережі. І все це велике господарство потрібно підтримувати та обслуговувати для того, щоб транспорт працював злагоджено та без суттєвих збоїв. У цьому році вже реалізовано декілька проєктів. Виконано заміну контактної мережі від зупинки «Тролейбусне депо № 2» в напрямку Автовокзалу. Там 2 км в обох напрямках руху. У лютому виконано ремонт дерев’яної підшивки і підвісної арматури контактної мережі під мостом в районі об'їзної дороги на вул. Дніпровське шосе з заміною контактного проводу в кількості 200 п.м.
Великий обсяг робіт буде виконано по проспекту Університетський (колишній Гагаріна). Ця ділянка по інтенсивності руху тролейбусів є однією із найбільш навантажених. Тут курсують 6 маршрутів - № 1, 2, 3, 20, 21, 24. Велика подяка колективу підприємства «Міський тролейбус» за працю та професіоналізм!»¸- сказав Олександр Вілкул.
На першому етапі ремонту службою електрогосподарства - від кільця 95 кварталу до перехрестя з вулицею Олексадра Васякіна та в зворотньому напрямку, встановлено 60 опор контактної мережі та забетоновані їх основи. На опорах змонтовані хомути та підготовлені тросові розтяжки для монтажу системи підвіски та контактного проводу.
На 2-ому етапі виконання ремонту - від перехрестя вул. Олександра Васякіна до площі Героїв Кривбасу (95 квартал) та в зворотному напрямку, планується замінити ще 20 опор контактної мережі та систему підвіски.
«Ми не лише замінюємо опори, але й модернізуємо системупідвіски контактного проводу. Нова система підвіски має наступні переваги: більш еластична, має покращений струмоз’єм, меншу загальну вагу конструктивних елементів, що спрощує проведення регламентних робіт під час проведення технічних обслуговувань та скорочує час на відновлення контактної мережі у випадках наявних аварійних пошкоджень», - сказав Михайло Карий, заступник директора КП «Міський тролейбус».
Довідково: За ці три воєнні роки капітально відремонтовано 6 трамваїв та 17 тролейбусів, придбано 10 нових автобусів, відкрито 5 маршрутів. Впроваджуються сучасні сервіси, які допомагають жителям більш комфортно користуватися транспортом для поїздок по місту.
КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»
Популярное
11 золотих медалей отримали криворізькі освітяни на престижному педагогічному форумі
14:52, 27 мар 2025
На Дніпропетровщині творцям театрального мистецтва до професійного свята вручили відзнаки
17:48, 27 мар 2025
Топ обсуждаемых
07:00, 10 окт 2025
За добу Сили оборони ліквідували понад 1000 російських окупантів та 13 ворожих артилерійських систем
15:44, 10 окт 2025
07:44, 10 окт 2025
КОММЕНТАРИИ — 0