Сьогодні вдень ворог гатив по двох районах Дніпропетровщини
Дніпропетровська ОВА: окупанти вдень здійснили 30 атак на Дніпропетровщину.
По Нікопольщині агресор гатив з артилерії, скеровував на тамтешні населені пункти FPV-дрони, скидав боєприпаси з БпЛА. Було гучно у райцентрі, Марганецькій, Покровській, Мирівській і Червоногригорівській громадах.
Пошкоджені комунальне підприємство, пожежна частина, дві спецавтівки, інфраструктура, декілька будівель, що не експлуатувалися. Понівечені також багатоквартирний будинок, півдесятка приватних осель, одна з яких зайнялася. Вогонь рятувальники приборкали. Побиті господарська споруда, гараж, декілька парників, сонячні панелі, авто. Зачепило й газогін.
За уточненою інформацією, внаслідок нічної атаки дроном у Нікополі виникла пожежа в адмінбудівлі.
По Новопавлівській громаді Синельниківського району російські війська вдарили КАБами. Пошкоджене сільськогосподарське підприємство. Інформація уточнюється.
Люди не постраждали.
Популярное
Пішла з дому і не повернулася: у Кривому Розі безвісті зникла неповнолітня дівчинка
14:26, 25 фев 2025
«Україна – це МИ»: у Кривому Розі відкрили виставку присвячену Дню Героїв Небесної Сотні
16:46, 20 фев 2025
Топ обсуждаемых
У Харкові окупанти вбили ще одну дитину, і вже відомо про п'ятьо жертв ворожого обстрілу
09:43, 18 авг 2025
11:05, 18 авг 2025
КОММЕНТАРИИ — 0