Агресор знову атакував Нікопольщину та Криворіжжя: пошкоджена інфраструктура, обійшлося без жертв
Вчора ввечері, у черговий раз, російська армія завдала удару по Нікопольському району. Агресор застосував FPV-дрон, який влучив по території Марганецької громади. У ніч на сьогодні атаки продовжилися: безпілотник був спрямований на Грушівську громаду Криворізького району. Внаслідок удару зафіксовано пошкодження об’єктів інфраструктури.
Зранку ворог знову обстріляв Нікопольщину. Під вогнем опинилися районний центр та Марганецька громада. Для атаки було використано важку артилерію та безпілотні літальні апарати.
На щастя, обійшлося без людських жертв. Оперативні служби працюють на місцях обстрілів, уточнюється обсяг завданих збитків.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых
Українцям нагадали про дедлайн використання коштів за програмою «Скринінг здоров’я 40+»
09:35, 1 июн 2026
МАГАТЕ зафіксувало пошкодження на Запорізькій АЕС після повідомлень про удар дрона
10:18, 1 июн 2026

КОММЕНТАРИИ — 0