Ворог знову атакував Дніпропетровщину безпілотниками, артилерією та КАБами
Російські війська продовжують обстрілювати населені пункти Дніпропетровської області. У ніч на 11 травня по регіону було скеровано кілька безпілотників.
Два БпЛА знищили сили протиповітряної оборони, однак частина дронів завдала руйнувань. Зокрема, в Українській громаді Синельниківського району вибуховою хвилею потрощено вікна на одній із ферм.
Гучно було і в Новопавлівській громаді — тут напередодні ворог застосував керовані авіаційні бомби (КАБи). Наразі фахівці працюють на місці, з’ясовують обсяг завданих збитків.
Не припиняється ворожий терор Нікопольського району. Під вогнем опинилися Мирівська, Покровська та Марганецька громади. Росіяни били з важкої артилерії, реактивних систем залпового вогню "Град", а також застосовували fpv-дрони.
Унаслідок атак пошкоджено приватний будинок, інші території наразі обстежуються.
Головне – минулося без постраждалих.
Влада закликає мешканців регіону не ігнорувати сигнали повітряної тривоги та дотримуватися правил безпеки. Українські сили оборони продовжують щодня відбивати ворожі атаки і захищати мирне населення.
Популярное
14:42, 25 окт 2024
Пішла з дому і не повернулася: у Кривому Розі безвісті зникла неповнолітня дівчинка
14:26, 25 фев 2025
18:03, 16 окт 2024
17:19, 16 окт 2024
Криворізькі поліцейські затримали підозрюваного у незаконному заволодінні автомобілем
18:46, 16 окт 2024
Топ обсуждаемых
Двоє злочинців з Дніпропетровщини, які перебували у розшуку, намагалися втекти за кордон
07:44, 5 май 2025
09:10, 5 май 2025
КОММЕНТАРИИ — 0