Ю. Вілкул: У складних умовах воєнного часу, коли мешканцям важко «виживати» без підтримки, ми продовжуємо надавати всебічну допомогу у рамках міської соціальної Програми
З початку року грошову допомогу від міста надано понад 7,4 тисяч жителям - на це спрямовано 113,7 млн грн, також видано понад 50,6 тисяч продуктових наборів. У Кривому Розі реалізується комплексна муніципальна Програма соціального захисту, спрямована на підтримку найбільш вразливих категорій населення. На черговому засіданні виконкому міськради підтримані 32 рішення соціального напрямку.
У квітні ще майже 2,4 тисяч криворіжців отримають виплати на суму 36,5 млн грн з міського бюджету.
В.о. міського голови Юрій Вілкул підкреслив, що у 2025 році жодну з виплат за міською Програмою соціальної підтримки не скорочено і не скасовано.
«У цей непростий час першочерговим завданням є підтримка мешканців Кривого Рогу. Міська соціальна програма дозволяє нам оперативно реагувати на потреби громади та надавати всюнеобхідну допомогу тим, хто її найбільше потребує. У квітні всі виплати, передбачені Програмою, жителі отримають. У тому числі, 25 власникам 22-х зруйнованих квартир надано матеріальну допомогу.
Взагалі на усунення пошкоджень чи руйнування житла, втратою рідних упродовж 2022-2025 років допомогу отримали 9911 мешканців міста, загальна сума виплат склала 352,2 млн грн. Ми й надалі будемо розширювати та вдосконалювати соціальну програму, щоб жоден криворіжець не залишився наодинці зі своїми проблемами», - підкреслив Юрій Вілкул.
Продовжується виплата допомоги родинам, які виховують дітей з інвалідністю або мають осіб з інвалідністю з дитинства. Всі виплати та розміри допомог для цієї категорії збережено. Так, у квітні допомогу отримають: 241 дитина з інвалідністю у розмірі 10 тис. грн, 20 інсулінозалежних дітей - розмір допомоги 11 338 грн, 105 дітей з інвалідністю, які потребують забезпечення підгузками - у розмірі 20 тис. грн, 333 особи з інвалідністю з дитинства. З початку року допомогу отримали 880 осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю на загальну суму 7,0 млн грн.
Директорка департаменту соціальної політики Інеса Благун повідомила: «Міська влада та Рада оборони міста забезпечують соціальну підтримку мешканців Кривого Рогу в умовах воєнного стану та складної економічної ситуації шляхом реалізації Програми соціальної допомоги. Зокрема, у квітні цільову допомогу отримають учасники бойових дій, звільнені/демобілізовані після початку повномасштабного вторгнення, воїни-інтернаціоналісти та родини загиблих військовослужбовців. З міського бюджету також буде надано фінансову підтримку родинам, які виховують дітей з інвалідністю або мають членів родини з інвалідністю з дитинства (на придбання підгузків та вирішення соціально-побутових питань), а також родинам, в яких діти є інсулінозалежними. Допомогу отримають і криворізькі довгожителі – мешканці, яким у травні виповниться 100 років. На сьогоднішній день у місті проживає 12 довгожителів віком 100 років та старше, всі вони – жінки, найстаршій з яких – 103 роки».
Популярное
17:32, 4 окт 2024
14:42, 25 окт 2024
Пішла з дому і не повернулася: у Кривому Розі безвісті зникла неповнолітня дівчинка
14:26, 25 фев 2025
18:03, 16 окт 2024
Топ обсуждаемых
19:55, 18 апр 2025
07:37, 19 апр 2025
КОММЕНТАРИИ — 0