Масована повітряна атака на Україну: ЗСУ збили 78 ворожих дронів
У ніч на 25 березня 2025 року противник здійснив масовану повітряну атаку на територію України. З 18:00 24 березня було випущено балістичну ракету "Іскандер-М" з території тимчасово окупованого Криму, а також 139 ударних безпілотників типу Shahed і безпілотників-імітаторів різних типів. Напрямки запусків ворожих дронів зафіксовані з Міллерово, Курська, Приморсько-Ахтарська на території рф, а також з полігону Чауда в Криму.
Повітряний простір захищали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи радіоелектронної боротьби та мобільні вогневі групи Повітряних Сил та Сил оборони України. Завдяки злагодженим діям українських військових станом на 09:00 підтверджено збиття 78 ударних дронів типу Shahed у південних, північних і центральних регіонах країни. Ще 34 ворожі безпілотники-імітатори локаційно втрачені без завдання шкоди.
Внаслідок атаки російських військ постраждали Харківська, Сумська, Полтавська, Кіровоградська, Київська, Черкаська та Одеська області. Наразі тривають роботи з ліквідації наслідків ударів, фахівці оцінюють завдані пошкодження та надають необхідну допомогу постраждалим регіонам. Українські сили оборони продовжують захищати небо та територію країни від ворожих атак.
Популярное
Пішла з дому і не повернулася: у Кривому Розі безвісті зникла неповнолітня дівчинка
14:26, 25 фев 2025
18:00, 17 дек 2024
17:57, 12 дек 2024
Трамп після інавгурації зробив перші заяви про війну в Україні та зустріч із путіним
08:26, 21 янв 2025
Топ обсуждаемых
КОММЕНТАРИИ — 0