До відома криворіжців: припинено функціонування системи «Шлях»
Ця норма більше не діє. Теперь чоловіки, які перевозять гуманітарку, зможуть перетинати кордон, тільки якщо їх знято з військового обліку, вони мають трьох дітей або інші законні підстави для виїзду, — речник ДПСУ Демченко.
Кабмін опублікував постанову №213, якою внесені зміни до Правил перетинання державного кордону громадянами України. https://sud.ua/uk/news/publication/324269-kabmin-izmenil-pravila-peresecheniya-granitsy-dlya-perevozchikov-meditsinskikh-gruzov-i-gumanitarnoy-pomoschi
Хто не зможе виїхати?
З 3 березня скасовують листи сприяння для журналістів та діячів культури через численні порушення термінів повернення. Також змінилися правила для чоловіків, які перевозять гуманітарні та медичні вантажі — тепер вони мають довести законні підстави для виїзду.
Важливо, що без військово-облікового документа чи офіційного дозволу виїзд буде неможливий. Також кордон не перетнуть особи, яких ТЦК оголосив у розшук.
Популярне
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обговорюваних
У передмісті Кривого Рогу внаслідок ракетного удару загинули шестеро людей, серед них двоє дітей
07:18, 30 июл 2026

КОМЕНТАРІВ — 0