Вихованці криворізької ДЮСШ вибороли призові місця на Зимовому чемпіонаті Дніпропетровської області з плавання
З 13 по 15 лютого в місті Дніпро відбувся Зимовий чемпіонат Дніпропетровської області з плавання серед юніорів, юнаків та кадетів. У змаганнях взяли участь найсильніші плавці області, демонструючи високий рівень майстерності та спортивної підготовки.
Вихованці ДЮСШ №2з Кривого Рогу гідно представили свою спортивну школу та здобули призові місця:
Поляков Олександр – 50 м на спині (н/с) – 0:28.07 – ІІ місце (юніори). Тренер: Віта Трушковська. Шевченко Кирило – 50 м вільним стилем (в/с) – 0:25.81 – ІІ місце (юнаки). Тренер: Віта Трушковська. Пирогов Данило – 50 м вільним стилем (в/с) – 0:24.20 – І місце (юніори). Тренер: Марина Дніпровська.
Ці результати є чудовим досягненням для юних спортсменів і їхніх наставників. Вони свідчать про наполегливу працю, дисципліну та професійний підхід до підготовки.
Вітаємо переможців та їхніх тренерів із заслуженими нагородами та бажаємо нових спортивних звершень!
Популярное
08:06, 22 сен 2024
День Незалежності України в малюнках маленьких українців: у Кривому Розі відкрилась виставка
14:58, 19 авг 2024
12:46, 26 сен 2024
Топ обсуждаемых
КОММЕНТАРИИ — 0