Дніпропетровщина — серед лідерів за кількістю пожеж в Україні
З початку 2025 року в країні зафіксовано вже 714 пожеж в екосистемах. Це майже втричі більше, ніж минулого року. На жаль, Дніпропетровщина на третьому місці у цьому списку: у нас була 81 пожежа, більше тільки на Львівщині та Київщині. Про це повідомила ДСНС України
Якщо говорити про площу займань у порівнянні з минулим роком, то цьогоріч зафіксовано зростання майже у 7 разів.
Рятувальники працюють 24/7, гасять полум’я, рятують людей і тварин. З початку року понад 3000 вогнеборців та 800 одиниць техніки залучали до боротьби зі стихією.
Надзвичайники закликають бути свідомими, адже спалювання сухостою - це не тільки злочин, за який передбачено адміністративне та кримінальне покарання, але й безвідповідальне ставлення до нашого спільного дому.
Популярное
08:06, 22 сен 2024
День Незалежності України в малюнках маленьких українців: у Кривому Розі відкрилась виставка
14:58, 19 авг 2024
12:46, 26 сен 2024
Топ обсуждаемых
КОММЕНТАРИИ — 0