У Кривому Розі відкрили пам’ятні меморіали полеглим військовим Роману Кириленку та Ігорю Філіпчуку
У криворізькій школі №43 сьогодні відкрили пам’ятні меморіали полеглим випускникам-захисникам. Освітяни, близькі та небайдужі люди віддали шану Роману Кириленку та Ігорю Філіпчуку
Одразу як почалося повномасштабне вторгнення рф, Роман Кириленко пішов до ТЦК, аби стати на захист батьківщини. Але, за словами сестри, його спочатку не взяли. Бо не мав армійського досвіду за плечима. Однак, містянин не здавався. Подався до центру комплектування знову і заявив, що не вийде, поки його не зарахують до ЗСУ.
Роман Кириленко був молодшим сержантом, командиром відділення БПАК розвідувального взводу. Його серце перестало битися 7 серпня 2023 року у районі Приютного Запорізької області. Нагороджений нагрудним знаком «За заслуги перед містом» ІІІ ступеня. Роману навіки 43.
Ігоря Філіпчука не стало 11 жовтня минулого року під час проведення боїв у населеному пункті Нескучне Харківської області. За подвиги воїн нагороджений нагрудними знаками «За доблесну службу» та «За заслуги перед містом» ІІІ ступеня. Йому було 52 роки.
Вічна пам'ять та низький уклін захисникам!
Популярное
Пішла з дому і не повернулася: у Кривому Розі безвісті зникла неповнолітня дівчинка
14:26, 25 фев 2025
18:00, 17 дек 2024
17:57, 12 дек 2024
Топ обсуждаемых
15:12, 12 июн 2025
На Дніпропетровщині затримали чоловіка, який напав і мало не вбив двох місцевих жителів
16:40, 12 июн 2025
Не дайте російським вербувальникам втягнути вас у злочин – здайте ворога та отримайте винагороду
17:24, 12 июн 2025
18:08, 12 июн 2025
КОММЕНТАРИИ — 0